1xbet bonus 100%

Złote wtorki w 1xbet

1xbet wtorek bonus

Kasyna internetowe bardzo dbają o to, aby ich klienci byli zadowoleni ze swoich wygranych i obstawiali jeszcze więcej pieniędzy. Również 1xbet.com proponuje swoim graczom szereg bonusów, zarówno w kasynie, jak i w zakładach bukmacherskich. Jedną z ciekawszych propozycji są złote wtorki.

Bonus dotyczy tylko jednej gry – Gonzo’s Quest, co jest jego minusem. Dedykowany jest więc fanom przygód Gonzo w amazońskich lasach deszczowych. Jest to gra przygodowa, uwielbiana wprost przez klientów 1xbet.com.

W jaki sposób mogą oni skorzystać z bonusu?

• przede wszystkim, należy zarejestrować się w promocji za pomocą strony bonusowej na koncie w 1xbet.com
• konieczne jest zagranie za minimum 10 € w Gonzo’s Quest – można oczywiście obstawić znacznie większe sumy, a ta jest minimalna.
• każda osoba otrzyma wówczas 10 € premii do gry w dowolnie wybrane przez siebie propozycje.

Celem tego bonusu jest wypromowanie gry, która cieszy się sporą popularnością. Ważne jest to, że sam bonus można później przeznaczyć również na inne gry i nie ma konieczności ograniczania się do Gonzo’s Quest. Wysokość premii nie jest powalająca, jednak pozwala na to, aby cieszyć się kolejną grą i nową wygraną. Bonus aktywny jest jedynie we wtorki, na co należy zwrócić uwagę. Warto także zauważyć, że Gonzo’s Quest to jedna z najpopularniejszych propozycji tego kasyna internetowego. Jest bardzo chętnie wybierana i polecana przez kolejnych użytkowników. Aby przekonać się, jak wygląda gra, można wypróbować ją na stronie całkiem za darmo, bez konieczności rejestrowania się i podawania swoich danych. Aby móc skorzystać z bonusu, trzeba być jednak użytkownikiem zalogowanym.

1xbet.com oferuje swoim użytkownikom szereg różnego rodzaju bonusów. Każdy z nich dedykowany jest innego rodzaju graczom. Również w przypadku zakładów bukmacherskich prowadzonych przez firmę, można skorzystać z ciekawych bonusów i promocji. Jest to podstawowy zabieg marketingowy, który ma na celu zachęcenie kolejnej porcji osób do korzystania z oferty 1xbet.com.

 

Ta oferta już nie jest aktualna. Przejdź na wszystkie 1xbet aktualne oferty »

 

 

 

Złote wtorki w 1xbet
5 (100%) 1 vote