1xbet bonus 100%

Live 1xbetting – typowanie na żywo

Zaklady kurzy

Typowanie na żywo to względnie nowa funkcja udostępniana przez większość internetowych bukmacherów. Dzięki jej wdrożeniu obstawianie konkretnych wyników lub wydarzeń boiskowych stało się o wiele bardziej emocjonujące, a w trakcie najgorętszych spotkań i potyczek bukmacher zarabia już po rozpoczęciu meczu drugie tyle, co przed jego startem. Jeszcze do niedawna, przed rozpoczęciem wielkiego boomu na internetowe zakłady bukmacherskie, standardem było zamykanie zakładu na kwadrans przed jego realnym startem.

Nowa internetowa rzeczywistość

Obecnie nie tylko zakłady nie są zamykane wraz z rozpoczęciem wydarzenia, ale wraz z jego biegiem na żywo zmieniana jest stawka za wskazanie zwycięzcy. Dzięki temu osoby biorące udział w obstawianiu wyniku mają możliwość ekscytowania się wydarzeniami nawet na kilka sekund przed zakończeniem spotkania. Tym bardziej, że live 1xbetting, co bardzo istotne, umożliwia obstawianie nie tylko samego wyniku – zwycięzcy i przegranego.

Często w zakładach na żywo bukmacher udostępnia chociażby takie typy jak otrzymanie czerwonej kartki, wprowadzenie zmiany czy liczenie zawodnika. Stawki zmieniają się natomiast w czasie rzeczywistym, co dodatkowo wnosi element loterii i podnosi emocje związane z zakładem.

Dzięki typowaniu na żywo, gracz ma możliwość:

• zminimalizowania strat poniesionych na wcześniejszym kuponie,
• uzyskania skrajnie wysokiego kursu,
• wpływania na zachowania i proponowane przez bukmachera kursy,
• wniesienia kilku zakładów jednocześnie na to samo wydarzenie,
• dołączenia się do gry już po jej rozpoczęciu,
• zmiany swojego typu nawet w trakcie trwania wydarzenia.

Najpopularniejsze wydarzenia do live 1xbettingu

Z oczywistych względów nie wszystkie dyscypliny sportowe tak dobrze nadają się do live 1xbettingu. Niektóre, ze względu na ograniczoną ilość użytkowników grających regularnie na duże stawki, po prostu nie mają ekonomicznego zastosowania. Jednak przy najchętniej obstawianych wydarzeniach live 1xbetting jest jak najbardziej wskazany, albowiem duże wydarzenia sportowe generują dodatkowy ruch na portalach także już po pierwszym gwizdku czy gongu. A wtedy tylko typowanie na żywo pozostaje rozwiązaniem dla tych, którzy nie wnieśli swojego zakładu przed rozpoczęciem wydarzenia.

W zakładach typowanych na żywo idealnie sprawdzają się m.in.:

• piłka nożna – zwłaszcza na minuty przed końcowym gwizdkiem dynamicznie rosną kursy na mniej prawdopodobnego zwycięzcę, kartki, zmiany, gole, a nawet ilość doliczonych minut
• boks i inne sporty walki – tutaj na żywo zmieniają się kursy dotyczące zarówno zwycięstwa na punkty jednego z bokserów jak i kursy za nokaut, liczenie czy przerwanie pojedynku przez sędziego
• wyścigi samochodowe i rajdy – podobnie jak inne dyscypliny motorowe, dają możliwość obstawiania na żywo chociażby wyników walki pomiędzy dwoma konkretnymi zawodnikami, szans na ukończenie odcinka, wypadnięcie z trasy czy miejsce w kwalifikacjach.

Nowoczesna oferta bukmacherska

W zasadzie wszystkie sporty drużynowe jak koszykówka, piłka ręczna i siatkowa, pozwalają na wprowadzanie bardzo nietypowych zakładów z ekstremalnie niskimi lub wysokimi kursami. Większość bukmacherów online idąc z duchem czasu daje także możliwość negocjowania niektórych kursów, zwłaszcza przy wyższej stawce wnoszonej przez grającego.

Jeszcze innym udogodnieniem dla osób, które chcą spróbować typowania na żywo, jest możliwość zaproponowania bukmacherowi konkretnego wydarzenia, nawet jeśli nie znajduje się ono na liście obsługiwanych przez daną firmę. Osoby emocjonujące się bardziej niszową dyscypliną sportu lub kibicujący mniej popularnej drużynie, zawsze mogą zgłosić wydarzenie jej dotyczące i liczyć na zaprezentowanie indywidualnego kursu od bukmachera.

Live 1xbetting – typowanie na żywo
Oceń ten post