1xbet bonus 100%

Bonusy w 1xBet – czego oczekiwać?

1xbet bonus Przedsiębiorstwa bukmacherskie bardzo często proponują nowym graczom bonusy powitalne. Najczęściej to połączenie niewielkiej wysokości tzw. „freebet” oraz bonusu depozytowego. Freebet to nic innego jak suma wpisana przez portal na konto klienta, dzięki któremu może zagrać swój pierwszy zakład na wskazaną sumę i poczuć, czy to jest coś dla niego. Druga część bonusu powitalnego to gratyfikacja w postaci dodatkowej sumy na koncie bukmacherskim, której wysokość jest zależna od tego, jakiej wysokości będzie depozyt uiszczony przez gracza przy rejestracji konta w systemie. Niektórzy bukmacherowie potrafią zaoferować nawet do tysiąca złotych bonusu zależnego od wysokości depozytu, tym samym zachęcając graczy do przelewania sporej ilości pieniędzy na swoje konto w portalu. Jak to jest w 1xBet? Bonus goni bonus – ale poważnie, jest tutaj sporo interesujących ofert.

Bonusy powitalne w 1xBet

Zacznijmy od mekki wszelkich bonusów oferowanych przez firmy bukmacherskie. Jeśli chodzi o 1xBet bonus powitalny nie jest ubogi: za odpowiednią wysokość pierwszego depozytu można zyskać do pięćdziesięciu dodatkowych euro. Warto dodatkowo przejrzeć dokładnie zakładki na stronie, aby znaleźć dodatkowe promocje i gratyfikacje, które są oferowane nie tylko za bycie nowym graczem.

1xbet rejestracja – odbierz bonus 100 €/£/$ »

Dokładnie przejrzyj wszystkie zakładki

Jak znaleźć inne bonusy na tym portalu? Jeśli zajrzysz do specjalnej zakładki na stronie 1xBet, bonus sam Cię znajdzie! Liczne promocje kalendarzowe, sportowe i dodatkowe gry, w których można wygrać całą masę pieniędzy, sprawiają, że 1xBet jest powszechnie uważany za portal, na którym można zarobić nie tylko na wygrywaniu zakładów, ale też i na braniu udziału w życiu strony. Warto śledzić promocje na portalu, forum, Facebooku oraz innych portalach społecznościowych, gdzie się udziela ekipa 1xBet – czasami niespodziewanie może wpaść do kieszeni dodatkowy rabacik. Warto także subskrybować newsletter portalowy, w którym często pojawiają się informacje o najświeższych promocjach i ofertach bukmachera.

To tylko początek bogatej oferty

W ten piątek można wygrać 100 euro gratis. Brzmi atrakcyjnie? Nie dziwię się, zwłaszcza że nie jest to jedyna promocja oferowana przez 1xBet. Bonus do wartości konta można zyskać właściwie na wszystkim: od udziału w konkursie Golden Ball Tour de France, przez branie udziału w kampaniach promocyjnych portalu, a kończąc na prezencie urodzinowym. Tak, 1xBet z okazji urodzin sprezentuje Ci skromny podarek, który na pewno uraduje Twoje serce hazardzisty.

System punktacji

Zakładając, że jesteś w stanie wziąć udział w każdej możliwej promocji i obstawić dużo zakładów (najlepiej by było, gdyby jeszcze były to wygrane zakłady), według ekspertów możesz zyskać nawet do pięciuset punktów dziennie, które można potem wymienić na… A jakże, bonusy. Mogą być one na przykład w postaci darmowych pieniędzy na zakłady albo w formie nagród. Kolekcjonowanie bonusów ułatwia fakt istnienia kalendarza bonusów na stronie, dzięki któremu żaden z klientów nie przegapi interesującej go promocji czy oferty. W ten sposób zakłady bukmacherskie obstawiane na tym portalu przestają być jedynym źródłem zarobku. Z jednej strony, odwraca to uwagę od klientów, którzy koncentrują się na hazardzie, a z drugiej: wynagradza wysiłek każdego i niweluje uczucie porażki po przegranym zakładzie – bo cóż z tego, że coś nie weszło, jeśli można w konkursie wygrać środki na kolejny darmowy zakład i spróbować jeszcze raz?

Bonusy w 1xBet – czego oczekiwać?
3 (60%) 2 votes