1xbet bonus 100%

Dlaczego warto mieć konto u kilku bukmacherów?

dlaczego wybrac wiecej bukmacherow

Każdy z łatwością może zauważyć, że osoby typujące najlepsze wyniki i zarabiające na zakładach, posiadają najczęściej konta u wielu bukmacherów. Jest to jak najbardziej dobra strategia i tylko w taki sposób można liczyć na naprawdę spore wygrane. Początkujący i amatorzy często zastanawiają się, po co typerom tak wiele kont.

Przede wszystkim, warto wyjaśnić, że jest to działanie całkowicie legalne. Krążą legendy o tym, że nie powinno się posiadać kilku kont na różnych stronach bukmacherskich, ponieważ może być to niezgodne z prawem.

Dlaczego więc warto zdecydować się na taki krok?

• W taki sposób zawsze można wybrać najlepszą ofertę. Każdy bukmacher z pewnością będzie prowadził zakłady w popularnych wydarzeniach sportowych. Często jednak trudno jest znaleźć takiego, u którego obstawiać można na przykład trzecią ligę piłki nożnej. Warto mieć taki wybór.

• Bardzo ważną kwestią są kursy. Wiele osób bagatelizuje ją, ponieważ różnice w kursach pomiędzy bukmacherami są niewielkie. Warto jednak pamiętać o tym, że aby zarabiać na bukmacherce, należy postarać się o stałe zyski. Nawet, jeżeli są to niewielkie różnice, w przyszłości może uzbierać się z nich spora suma pieniędzy.

• Można wówczas skorzystać z sure1xbetów. Posiadanie kont w kilku firmach bukmacherskich pozwala na to, aby obstawiać przeciwko sobie. Wówczas można liczyć zyski, niezależnie od wyniku wydarzenia sportowego. Wartość takich sure1xbetów wynosi zazwyczaj od 1 do 3 procent. Można jednak spotkać takie, które warte są kilkanaście lub kilkadziesiąt procent. Te drugie bardzo często są pomyłką bukmachera, który może niestety wycofać się z zakładu przed jego zakończeniem.

• Każdy internetowy bukmacher oferuje swoim klientom liczne bonusy oraz czasowe promocje. Bardzo często takie bonusy powitalne za samo zarejestrowanie się u bukmachera, wynoszą kilkanaście do kilkudziesięciu euro. Można też mnożyć wpłacane przez siebie środki. Rejestracja w kilku miejscach z pewnością okaże się korzystna pod tym kątem i pozwali na uzbieranie sporej sumy środków pozwalających na ich pomnażanie podczas gry.

Wiele osób uważa, że posiadanie kilku kont to dobry sposób n zabezpieczenie swojego zdobytego do tej pory budżetu. Posiadanie całego bankrolla u jednego bukmachera może się skończyć tragicznie, jeżeli ten podejmie nietypową decyzję finansową lub po prostu zbankrutuje. Zdarza się to niezwykle rzadko, jednakże może się przytrafić.

Warto pamiętać tez o limitach, jakie niekiedy ustalają bukmacherzy. Najczęściej dotykają one graczy, którzy często biorą udział w konkursach i promocjach i je wygrywają. Aby uniknąć takiego działania, warto mieć kilka kont na różnych stronach i korzystać z nich.

Podsumowując, każdy kto myśli o większych wygranych i bukmacherce jako sposobie na zarabianie pieniędzy, powinien założyć sobie przynajmniej kilka kont u różnych bukmacherów. Jest to jedyna droga do tego, aby móc skorzystać z każdej nadarzającej się okazji. Bardzo często bowiem spore wygrane padają u mało znanych bukmacherów, którzy specjalizują się w wąskiej działce.

Na pewno wiele kont wykorzysta różnice kursowe, co już zwiększy wygrane. Poza tym, każdy bukmacher oferuje swoim zarejestrowanym klientom najlepsze promocje i szereg bonusów. Niekiedy można nawet uzyskać bonus za sam udział w grze lub otrzymać częściowy zwrot przegranych przez siebie pieniędzy. Takie oferty specjalne pozwalają na całkiem spore oszczędności, z których wiele osób nie zdaje sobie sprawy.

Dlaczego warto mieć konto u kilku bukmacherów?
3 (60%) 1 vote