1xbet bonus 100%

Bet2u – recenzja i bonusy

Bet2u to bardzo “młody” bukmacher posiadający licencję wydana przez rząd Curacao. W czasie tych kilku lat działalności, Bet2u stał się firmą spełniająca wszystkie niezbędne protokoły bezpieczeństwa takie jak szyfrowanie transakcji oraz zabezpieczenie danych osobowych. Własnie w związku z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa każdy gracz musi przejść proces weryfikacji przesyłając kopie swojego dowodu tożsamości oraz potwierdzenie adresu zamieszkania. Taka procedura to nic nadzwyczajnego i stosują ja wszyscy liczący sie bukmacherzy na rynku zakładów internetowych.

Strona Bet2u wykorzystuje wielokrotnie nagradzany “Betconstruct software” co sprawia że strona jest bardzo szybka zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych. Przy tak dużej ilości proponowanych zakładów, czasami trzeba troszkę poszukać interesującego nas meczu. Ale tak naprawdę to znam całe mnóstwo znacznie gorszych stron.

Ogromnym atutem bukmachera Bet2u jest bonus powitalny. To w tej chwili absolutnie najlepsza oferta na rynku. Każdy nowy gracz otrzymuje jako bonus 125% swojego pierwszego depozytu. A na dodatek, jeśli pierwszy depozyt został dokonany poprzez Skrill lub Netelller przysługuje kolejne 25% jako tak zwany “freebet”. Trudno wręcz wyobrazić sobie lepszą ofertę na start. Należy jednak pamiętać o tym, że trzeba wysłać e-mail z prośbą o aktywację oferty bonusowej przed postawieniem pierwszego zakładu.
Niestety dość trudne są warunki dotyczące “obrotem” środkami bonusowymi przed ich wypłaceniem. Bonusem trzeba “obrócić” 14 razy po kursie 2.oo w ciągu 14 dni. To naprawdę trudne zadanie.
bet2u oferuje również wile promocji dla zarejestrowanych juz i aktywnych graczy. Często otrzymacie 25% cashback jeśli wasz typ 1×2 będzie nietrafiony. Dodatkowe freebety otrzymacie w trakcie większych wydarzeń sportowych takich jak Liga Mistrzów czy topowe mecze Premier League.

Kursy oferowane przez Bet2u można uznać za średnie. Przy większych wydarzeniach payout jest na poziomie 94,5%, natomiast przy mniejszych, jak mecze mniej znanych lig piłkarskich czy tez tenisowe turniej Challanger, payout spada do około 91%. handicapy sa mniej więcej na poziomie 1.85-1.85 co nie jest najlepszym wynikiem, ale tez nie można powiedzieć że słabym.

Górnym limitem zakładów w Bet2u jest 5000 Euro. Ale taki limit obowiązuje tylko przy największych wydarzeniach. Przy mniejszych limit sukcesywnie spada.
Oferta Bet2u zawiera zdarzenia z ponad 35 dyscyplin sportowych. Oferta zawiera spotkania również z niższych lig czy mniejszych turniejów tenisowych. Większe wydarzenia, jak na przykład mecz Ligi Mistrzów posiadają ponad 200 różnorodnych zakładów.

Bukmacher Bet2u oferuje również bardzo szeroki wachlarz zakładów “live”. Zadowalający jest również fakt że, kursy “live” nie różnią się od tych przedmeczowych. To stosunkowo rzadki przypadek.
Pomoc techniczna działa przez całą dobę – co kilkakrotnie sprawdzałem. Odpowiedź na nasze pytanie otrzymamy w przeciągu kilku godzin. Niestety nie funkcjonuje “live chat”.
Telefon oraz inne dane kontaktowe znajdziemy na stronie, w dziale F&Q.

Bet2u – recenzja i bonusy
4.5 (90%) 2 votes