1xbet bonus 100%

Jak ograć bukmachera?

jak ograc bukmachera

Wiele osób twierdzi, że nie da się ograć bukmachera lub, że jest to niezwykle trudne i wymaga sporego doświadczenia. Na pewno, patrząc na statystyki wygranych, można mieć takie wrażenie. Niewielki jest bowiem odsetek osób, którym udaje się odnieść spektakularny sukces.

Istnieją jednak pewne sposoby na to, aby zgarnąć jak najwięcej pieniędzy i przechytrzyć bukmachera. W szczególności mogą to zrobić użytkownicy kont online, ponieważ te dają pewne dodatkowe korzyści. Szacuje się, że bardzo niewielki procent osób, ponieważ tylko od 1 do 3 regularnie zarabia na zakładach, które obstawia u bukmacherów.

Wielu bukmacherów oferuje swoim klientom różnego rodzaju bonusy:

• powitalne – dla osób, które dopiero mają zostać klientami danego bukmachera, za to, że zarejestrowały się,
• za wygrane – często bukmacher mnoży wygraną lub daje dodatkowe pieniądze,
• niwelujące przegraną – można liczyć na to, że część przegranych pieniędzy wróci do obstawiającego i będzie mógł je wykorzystać w dowolny sposób.

Warto grać w taki sposób, aby bonusy te w sposób stopniowy zwiększały cały kapitał, jaki
przeznacza się na zakłady. Najlepiej jest założyć przynajmniej kilka kont u różnych bukmacherów internetowych. Wówczas można u każdego z nich zdobywać inne bonusy. Trzeba jednak pamiętać o tym, że ilość bukmacherów internetowych jest ograniczona i w pewnym momencie bonusy te przestaną spływać na konto.

Ciekawym pomysłem bukmacherów są bonusy reload, cash back, czy też urodzinowy. Wówczas można zdecydować się obstawiać tak zwane sure1xbety. U jednego bukmachera należy wówczas obstawić jedną z opcji, a u innego drugą.

W jaki sposób przegrana z bukmacherem może się opłacić?

• Przede wszystkim, wygrywa się jeden z zakładów i otrzymuje realne zyski.
• Poza tym, większość bukmacherów oferuje swoim przegranym klientom bonusy.

Okazuje się, że wystarczy przegrać u bukmachera i mieć zerowy lub ujemny stan swojego konta. Bukmacher internetowy w sposób bardzo szczegółowy śledzi historię konta swojego klienta i reaguje błyskawicznie. Bardzo szybko można spodziewać się bonusu na kolejną grę.

Wielu graczy poleca również, aby grać w tak zwane Value1xbety – czym one są?

Jest to taki zakład, który ma wartość oczekiwaną pozytywną. Niekiedy zdarza się, że kurs u danego bukmachera jest wyższy, niż mogłoby to wynikać z sytuacji i przewidywanego wyniku. Gracze dzielą się na takich, którzy obstawiają value1xbety o niskich i wysokich kursach. Ci drudzy bardzo często muszą wielokrotnie stracić, aby wreszcie wygrac jakieś spektakularne środki. W każdym przypadku jest to zadanie trudne i wymaga nie tylko umiejętności analitycznych, ale również sporej dawki szczęścia i umiejętnego przewidywania przebiegu sytuacji. Najlepszym wyjściem jest po prostu poszukiwanie błędnych zakładów u bukmachera. Jeżeli ten nie zorientuje się w porę, że popełnił tak duży błąd, musi wypłacić wygraną graczowi.

Pojęciem znanym graczom jest również trading, który realnie pomaga na pomnażanie swoich zysków. Na czym on polega?

Jest to po prostu handlowanie kursami na giełdzie. Czasami łączy się je z sure1xbetami, aby zmniejszyć poziom ryzyka. Powyżej przedstawione sposoby na to, aby oszukać bukmachera i zarobić są powszechnie znane i korzystają z nich co mądrzejsi gracze. Istnieją również sposoby mniej etyczne, jak cheetowanie, czy też ustawianie meczy, jednakże te nie powinny być stosowane. Lepiej nie ryzykować w taki sposób i skupić się na realnych metodach, których przecież dostarczają nam sami bukmacherzy, jak chociażby ich słynne bonusy powitalne i okolicznościowe.

Jak ograć bukmachera?
5 (100%) 2 votes