1xbet bonus 100%

22bet

22Bet to jedna z najnowszych firm oferujących zakłady bukmacherskie na rynku. Powstała w 2017 roku i od tego czasu dynamicznie rozwija się przyciągając do siebie coraz większą liczbę klientów. Dzieje się tak dzięki atrakcyjnym ofertom na start, a także bardzo dużej ofercie i przyjemnej dla oka, czytelnej stronie internetowej. Zobaczmy co jeszcze oferuje nam 22Bet.

Oferta bukmachera 22Bet

Oferta tego bukmachera jest naprawdę ogromna. Co prawda jeśli chodzi o ilość sportów, to znajdziemy tu to co na innych stronach z zakładami, czyli najbardziej popularne sporty, e-sport, ale 22Bet daje nam za to możliwość obstawiania nawet niższych lig danych krajów, a do tego mamy również możliwość obstawiania wydarzeń kulturalnych i politycznych i to nie tylko najbardziej popularne, dotyczące prezydenta czy Oscarów, ale nawet na uczestników Tańca z Gwiazdami w Irlandii, czy dotyczące wydarzeń w jakimś popularnym serialu.

Głównym atutem bukmachera 22Bet jest ilość zakładów dostępnych dla danego spotkania. W najbardziej popularnych zakładach dotyczących piłki nożnej (Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata) mamy do dyspozycji nawet 1500 różnych opcji. Oprócz podstawowych zakładów, możemy stawiać na handicapy, sposoby zdobycia gola, czas zdobycia gola i mnóstwo innych rodzajów zakładów. Z pewnością każdy znajdzie tu coś na czym oprze swoją taktykę. Nie inaczej sprawa wygląda w nieco mniejszych ligach. Mecze w Pucharze Anglii dają nam ponad 1000 różnych możliwości obstawiania.

22bet rejestracja – odbierz bonus 100 €/£/$ »
Jeśli chodzi o zakłady live, również jest bardzo dobrze. Do obstawiania codziennie udostępnione jest mnóstwo spotkań. Kursy aktualizowane są bardzo szybko. Na wyróżnienie zasługuje fakt, że obstawiać możemy nie tylko najważniejsze spotkania danego dnia, ale także i słabsze ligi jak np. drugą ligę rosyjską.

Równie atrakcyjnie wygląda sprawa z kursami. Co prawda większość z nich utrzymuje się na poziomie oferowanym przez innych bukmacherów, ale pozostałe bardzo często są nieco lepsze niż u konkurencji.

22Bet – bonusy

Temat, który z pewnością interesuje wszystkich najbardziej. 22Bet jak każdy szanujący się bukmacher oferuje nam bonus od pierwszej wpłaty.

BONUS 100 €/$ ZA PIERWSZY DEPOZYT NA ZAKŁADY SPORTOWE + 22 BET POINTS

Składając swój pierwszy depozyt możemy uzyskać bonus w wysokości 122% od jego wartości, maksymalnie do kwoty 100 €/$. Dodatkowo zyskujemy 22 Bet Points, które również możemy przeznaczyć na późniejsze obstawianie. Aby kwota przeszła do naszego portfela, musimy obrócić ją pięć razy na kuponach zawierających co najmniej trzy spotkania po kursie 1.40 i więcej. Niestety mamy na to tylko siedem dni.

BONUS 44% DO € 50/$50 + 22 BET POINTS NA DRUGI DEPOZYT NA ZAKŁADY SPORTOWE

Jeśli bonus za pierwszą wpłatę to za mało… to 22Bet oferuje także bonus za drugą. Otrzymać możemy 44% wartości wpłaty, aż do kwoty 50 €/$, a także 22 Bet Points. Pozostałe warunki są takie same jak dla pierwszego depozyty, tj. sposób obrotu i czas na jego wykonanie.

BONUS BUKMACHERSKI ”PIĄTKOWY RELOAD”

Wpłacając pieniądze w piątek, możemy otrzymać bonus w wysokości 40%, aż do kwoty 50 €/$. Promocja ta jest jednorazowa i nie można jej łączyć z innymi ofertami. Uzyskany bonus musi zostać obrócony trzy razy na kuponach składających się z trzech lub więcej wydarzeń o minimalnym kursie 1.40. Na obrócenie kwotą mamy 24 godziny.

Strona internetowa bukmachera

22Bet oferuje swoim klientom bardzo czytelną a zarazem prostą stronę. Grający mają wszystkie opcje pod ręką, a samo obstawianie jest bardzo oczywiste i nie sprawia większych problemów. Biało-niebieska oprawa strony nie męczy oczu i uspokaja.

22Bet- wersja mobilna

22Bet oferuje swoim graczom także responsywną wersję mobilną strony, z której możemy korzystać na smartfonach i tabletach. Na chwilę obecną nie ma niestety dedykowanej aplikacji, ale mimo to obstawianie z telefonów jest dość intuicyjne i szybkie.

Metody płatności

Kolejny bardzo duży plus tego bukmachera. Liczba sposobów, w które możemy wpłacić pieniądze jest monstrualna. Karty bankowe, e-portfele, przelewy za pomocą telefonu, systemy płatnicze, banki internetowe, karty prepaid, kryptowaluty i dużo dużo innych. Nie ma chyba bukmachera, który pozwalałby na wpłatę pieniędzy na tak wiele sposobów. Pieniądze wypłacać możemy także na mnóstwo różnych sposobów.

22Bet podsumowanie

22Bet jest bardzo dobrym bukmacherem. Oferuje nam ogromną liczbę zakładów, pozwala na wpłatę pieniędzy na wiele różnych sposobów, posiada czytelną stronę, a obstawianie jest bardzo intuicyjne. Jedynym minusem tego bukmachera jest oferta bonusowa, która choć bardzo dobra, to ze względu na krótki czas na obrót pieniędzy jest bardzo wymagająca i nadaje się głównie dla większych graczy.

Więcej informacji o 22bet:

22bet Slovensko
22bet Ελλάδα
22bet Indonesia

22bet
5 (100%) 2 votes