1xbet bonus 100%

Jak wpłacić i wypłacić pieniądze z 1xBet?

1xbet payments W życiu każdego gracza korzystającego z serwisów bukmacherskich przychodzi ten moment, że żyłka hazardu się wyczerpuje, pozostawiając miejsca chęci stabilizacji i wynagrodzenia swoich dotychczasowych wysiłków poprzez wypłacenie uczciwie zarobionych na zakładach pieniędzy. Pytanie brzmi: w jaki sposób to zrobić, aby najbardziej się to opłacało? Jeśli chodzi o 1xBet, metody płatności oferowane przez ten portal są naprawdę różnorodne i podobno jest ich aż sto dziewięćdziesiąt. Wśród takiej różnorodności każdy powinien mieć możliwość znalezienia opcji, która będzie mu najbardziej pasowała.

1xBet: metody płatności

Jedną z możliwych metod, dzięki którym można przelać wygraną na swoje konto, jest przelew na kartę bankową, kredytową lub prepaidową. Jak się okazuje, 1xBet stara się umożliwić wypłatę nawet do mało popularnych banków lub na nieznane marki kart kredytowych. Oprócz obsługi tradycyjnej Visy czy MasterCarda, portal wypłaci pieniądze na Maestro, Entropay, Vpayments czy China UnionPay, chociaż w tym przypadku – niestety – obowiązują pewne ograniczenia, a mianowicie: suma do wypłacenia powinna być równoważna minimum pięćdziesięciu rubli, półtora dolara lub jednego euro.

1xbet rejestracja – odbierz bonus 100 €/£/$ »

Z drugiej strony, zaletą tej metody płatności jest to, że pieniądze trafiają od razu na konto wypłacającego i nie trzeba uiszczać żadnej opłaty transakcyjnej. Jeśli chodzi o karty prepaidowe, bez problemu można kierować wypłaty na takie karty jak PaySafeCard, Paykasa Voucher, EpayCode, MoneySafe, AstroPay Card, GS Cash, Cashixir czy Neosurf. Jak widać, tutaj również uwzględniono mniej znane marki kart, co bardzo się chwali.

Inne metody płatności

Czy wspominaliśmy, że w 1xBet metody płatności są naprawdę różnorodne? Jeśli chcesz przelać pieniądze zyskane na wygranym zakładzie do swojego wirtualnego portfela albo użyć systemu transferu pieniężnego za pośrednictwem swojego telefonu komórkowego, nie ma sprawy. 1xBet obsługuje także wypłaty w gotówce, a nawet kryptowalutach czy samoobsługowych terminalach. Oczywiście, dziwnie byłoby, gdyby w tej wielości opcji zabrakło najbardziej tradycyjnej: przelewu bankowego.

Najpopularniejsze metody płatności

Portal chwali się możliwością obsługi ponad pięćdziesięciu platform bankowych z całego świata, wymieniając pośród nich Santander, Ticket Premium, Dineromail, Banklink, BancoMacro, Banco Galicia Itau, Alfa-Clock czy Epay.bg. Jednak największą popularnością cieszą się systemy płatności typu białoruski ERIP. Nietrudno zauważyć, że z uwagi na to, że 1xBet ma siedzibę w Rosji, z jego usług korzystają prawdopodobnie głównie obywatele Federacji Rosyjskiej, Białorusi, Ukrainy oraz innych obszarów historycznie i/lub kulturowo powiązanych z Rosją. Wśród Białorusinów popularnością cieszy się ERIP, chociaż to zapewne wynika z tego, że jest to państwowy system integrujący płatności, więc raczej nie ma innej opcji. Niestety, Białorusini znajdują się również w sytuacji niekoniecznie godnej pozazdroszczenia: wypłata na ERIP wymaga minimalnej opłaty transakcyjnej w postaci ekwiwalentu pięćdziesięciu rubli, półtora dolara lub jednego euro. Inne systemy obsługiwane przez 1xBet to przykładowo PayKwik, PaySec, PayEer czy GTPay. Oprócz oczywistej tendencji autorów tych systemów do nadawania im nazw nawiązujących do angielskiego słowa „pay”, warto zauważyć, że ogromną zaletą realizacji wypłat na te systemy jest to, że pieniądze podobno mogą się pojawić od razu na koncie, dzięki czemu po wygranym zakładzie można od razu zamienić zawartość konta 1xBet na gotówkę. Z jednej strony, niweluje to żyłkę hazardu, bowiem wówczas nie kusi nas do obstawienia kolejnej gry, z drugiej strony jednak pytanie brzmi, czy poczucie wygranej w tak szybki sposób nie sprawi, że dana osoba będzie miała jeszcze większą ochotę na ponowne obstawienie jakiegoś zakładu.

Tym niemniej, należy pochwalić wszechstronność systemu płatności 1xBet. Metody płatności proponowane przez portal na pewno ułatwią mu ekspansję na rynki zagraniczne.

Jak wpłacić i wypłacić pieniądze z 1xBet?
5 (100%) 1 vote