1xbet bonus 100%

Gwarancja trzech bonusów depozytowych w 1xbet.com

1xbet triple bonus

Niezwykle popularne stało się przygotowywanie bonusów powitalnych dla nowych klientów przez internetowe kasyna. Również 1xbet.com korzysta z takiej opcji, ponieważ w ten sposób można zachęcić wiele osób do skorzystania ze swojej oferty. Oczywiście, firma przygotowuje też bonusy dla swoich stałych graczy, z których mają oni szansę skorzystania w różnych grach.

Na czym polega bonus dla klientów nowych? 1xbet.com gwarantuje, że otrzymają oni maksymalnie aż 600 € bonusu, wpłacając swoje depozyty.

• Po zarejestrowaniu swojego nowego konta w 1xbet.com, klient powinien przejść na stronę bonusową, gdzie znajdzie pierwszy bonus w wysokości 100% do kwoty 200 €.
• Należy wówczas aktywować premię, dokonać depozytu i odblokować kolejny bonus 50%, również do maksymalnej kwoty 200 €.
• Po aktywacji drugiej wpłaty, 1xbet.com wypłaca jeszcze trzeci bonus w wysokości 50% do maksymalnej kwoty 200 €.

Drugi bonus jest dostępny natychmiast po dokonaniu depozytu, podobnie jak trzeci. Gracz, który wpłaci swoje trzy depozyty, może mieć więc do dyspozycji nawet 600 €. Jest to niewątpliwie jedna z najlepszych ofert na rynku kasyn internetowych.

W regulaminie promocji można wyczytać, że ograniczeniem bonusu, jest jego przyznanie:

• na jednego klienta,
• na jeden numer IP komputera,
• na jedno gospodarstwo domowe.

W przypadku wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości i wyłudzenia dodatkowych bonusów powitalnych, firma zastrzega sobie możliwość konfiskaty kwoty bonusu na koncie użytkownika. Minimalna kwota depozytu za każdy bonus wynosi 10 €. Nie ma możliwości łączenia tej oferty z żadnymi innymi promocjami. W przypadku błędnego naliczenia bonusów, firma zastrzega sobie możliwość ich anulowania.

Warto zapoznać się ze szczegółowym regulaminem oferty na stronie internetowej 1xbet.com, aby dowiedzieć się o wszelkich wykluczeniach z promocji. Niewątpliwie jest to jednak jedna z najlepszych ofert bonusowych dla nowych klientów, jaką można spotkać w kasynach internetowych. Jedynym warunkiem otrzymania bonusu, jest bowiem dokonanie rejestracji oraz wpłata depozytu w odpowiedniej wysokości.

 

Ta oferta już nie jest aktualna. Przejdź na wszystkie 1xbet aktualne oferty »

 

 

 

Gwarancja trzech bonusów depozytowych w 1xbet.com
4 (80%) 1 vote