1xbet bonus 100%

Darmowy bonus za pierwszą wpłatę

Poker 1xbet

Bonusy i nagrody dla najbardziej aktywnych graczy to już powszechne działania marketingowe kasyn internetowych. Bardzo modne stało się również zachęcanie w taki sposób nowych klientów. 1xbet poker oferuje swoim nowym klientom ciekawy bonus w postaci 30 dolarów za dokonanie pierwszej wpłaty.

Jakie są zasady tej promocji?

• można zyskać dodatkowe 30 dolarów na grę,
• pierwsza wpłata dokonana przez gracza musi wynieść minimum 20 dolarów,
• korzystając przy wpłacie z kodu BOLT, można dodatkowo zyskać darmową gotówkę, ale też bilety do freerolli Zoom i Spin&Go.

Promocja powstała z myślą o najszybszym z ludzi – Usainie Bolcie. Organizowane są codzienne freerolle w formie bardzo szybkich i dynamicznych gier pokerowych Zoom. Gry charakteryzuje przede wszystkim ich szybkość, jak również to, że gracz za każdym razem znajduje się przy innym stole po nowym rozdaniu i ma szansę gry z innymi użytkownikami.

Każdego dnia we freerollach można wygrać 1500 dolarów. Przy dokonaniu wpłaty, każdy otrzymuje sześć darmowych biletów do freerolli. Oznacza to, że zyskuje automatycznie sześciokrotną szansę wygrania 1500 dolarów!

Na stronie związanej z płatnościami można znaleźć pełną listę metod dokonania depozytu dla graczy z konkretnego regionu. Na stronie mobilnego kasjera można też dowiedzieć się, jak szybko i sprawnie wpłacać środki za pomocą urządzeń mobilnych.

Jeszcze więcej korzyści dzięki wyzwaniom Road to Glory

• w każdy weekend gracze mogą znaleźć nowe wyzwania w grach Zoom związane z dotychczasową karierą i wygranymi Bolta,
• ukończenie wyzwania w grach stolikowych lub Zoom umożliwia wygranie losowej nagrody aż do 5000 dolarów w gotówce.

Całkiem nowi gracze, którzy dokonają swojej pierwszej wpłaty mają szansę skorzystać z dodatkowych 30 dolarów na grę, co jest sporą sumą i z pewnością zachęci wielu z nich. Można bowiem zyskać więcej, niż wynosi minimalna wpłata w takiej sytuacji. Dodatkowo, podejmując cotygodniowe wyzwania, można również zyskać dodatkowe nagrody.

Ta oferta już nie jest aktualna. Przejdź na wszystkie 1xbet aktualne oferty »

 

 

 

 

Darmowy bonus za pierwszą wpłatę
1 (20%) 1 vote