1xbet bonus 100%

Bonus 1xbet zakłady – dla najlepszych nawet 1 1000 €!

1xbet zaklady bonus casino

Każdy internetowy bukmacher oferuje obecnie swoim klientom różnego rodzaju bonusy oraz konkursy. Podobnie funkcjonują też kasyna online. Dzięki takim bonusom i innym zabawom, mają one szansę zachęcić nowych użytkowników do skorzystania ze swojej oferty, ale też zmotywować swoich stałych klientów do kolejnego obstawiania pieniędzy.

Również 1xbet zakłady proponuje obecnie swoim klientom ciekawy bonus – zwycięzca otrzyma premię w wysokości 1 1000 €. Jest to konkurs dedykowany zarówno obecnym, jak i nowym klientom firmy bukmacherskiej.

Aby skorzystać z bonusu i zagrać w konkursie dla fanów piłki nożnej, należy obstawiać zakłady z wynikami meczów. Wśród wielu innych wybranych przez siebie konkursów, można obstawiać wyniki w najbardziej pożądanych imprezach sportowych, jak:

• Premier League,
• Liga Hiszpańską
• Seria A

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie na początku muszą zarejestrować się, klikając w pole „ Football Challenge”. Jest to podstawowym warunkiem, aby system naliczał zdobyte punkty. Następnie, pomiędzy 6 a 15 października powinny one obstawiać wyniki wybranych przez siebie meczów. Im więcej wyników zostanie obstawionych, tym większe są szanse na wygraną.

Jakie są zasady punktowania graczy?

• Za każde 1 € wygrane w zakładach prefinansowych, gwarantowany jest 1 punkt,
• Za każde 1 € wygrane w zakładach na żywo, gwarantowane są 2 punkty.

Zakłady skreślone nie biorą udziału w konkursie

System przez cały czas trwania konkursu będzie sumował punkty użytkowników i stworzy ranking. Osoba, która uzbiera najwięcej punktów i znajdzie się na pierwszym miejscu w rankingu użytkowników, wygra aż 1 1000 €!

Konkurs dedykowany jest fanom futbolu, ale każdy może wziąć w nim udział. Co jakiś czas 1xbet zakłady przygotowuje podobne konkursy dla fanów tenisa, koszykówki, rugby, czy też formuły 1. Warto śledzić stronę internetową bukmachera i korzystać, ponieważ nagrody są wartościowe i można dzięki nim obstawiać jeszcze więcej wybranych przez siebie zakładów sportowych i nie tylko.

 

Ta oferta już nie jest aktualna. Przejdź na wszystkie 1xbet aktualne oferty »

 

 

 

Bonus 1xbet zakłady – dla najlepszych nawet 1 1000 €!
5 (100%) 1 vote