1xbet bonus 100%

Dlaczego warto wybrać 1xbet?

sport 1xbet

1xbet to znana firma, która zajmuje się zakładami sportowymi i posiada jednocześnie ogromne doświadczenie na tym rynku. Bukmacher oferuje również najbardziej konkurencyjne kursy na rynku online, z czego chętnie korzysta wielu klientów. Głównym celem 1xbet jest zadowolenie klienta, co podkreślane jest przez firmę na jej stronie internetowej.

Na szczególnie wyróżnienie zasługuje wysoka jakość usług związanych z kontaktem. Klienci mają bowiem możliwość skorzystania z czatu online, który dostępny jest dla nich przez całą dobę oraz z infolinii. Znacznie ułatwia to obsługę strony i zapewnia wsparcie dla osób początkujących w zakładach bukmacherskich.

Jaka jest oferta 1xbet?

Firma przede wszystkim oferuje swoim klientom szeroki wachlarz zakładów sportowych różnego rodzaju. Nowością, niezwykle popularną wśród klientów są zakłady na żywo, które odbywają się w całkowicie bezpiecznym środowisku.

1xbet bardzo poważnie podchodzi do kwestii marketingowych i jak przystało na portugalską firmę, cechuje ją spora gościnność. Dlatego też, każdy nowy klient ma możliwość zdobycia sporego bonusu na start w maksymalnej wysokości 100 euro. Pierwszy zakład można opłacić bez najmniejszego ryzyka straty.

Na czym polega ta promocja dla nowych klientów?

• Po pierwsze, konieczne jest złożenie swojego pierwszego depozytu na koncie gracza.
• Następnie, konieczne jest podjęcie decyzji o pierwszym zakładzie w grze Pre-match lub Live.
• Osoby, które przegrają w swoim pierwszym zakładzie, otrzymują od 1xbet bonus zwrotny o maksymalnej wysokości 25 euro. Jeżeli nie pojawi się on na koncie gracza w ciągu 12 godzin od przegranego zakładu, powinien on skontaktować się z firmą poprzez jej adres mailowy: support@1xbet.

1xbet oferuje również ( podobnie jak Bet365 lub Unibet )bardzo cenioną przez graczy funkcję Cash out, a więc wypłaty środków. Gracz ma bowiem możliwość wypowiedzenia swojego zakładu w momencie, kiedy jest on jeszcze kontynuowany. Taka możliwość istnieje jedynie u najlepszych i najbardziej cenionych bukmacherów na świecie.

Cash Out daje spore możliwości:

• Gwarantuje zyski graczom, którzy wygrają swoje zakłady.
• Umożliwia zminimalizowanie strat, jeżeli gracz zdaje sobie sprawę, że prognozy dla jego zakładu nie są korzystne.
Wsparcie dla klientów 1xbet

1xbet świadczy usługi na jak najwyższym poziomie i bardzo zależy firmie na tym, aby klienci byli zadowoleni z obsługi. Dlatego udostępnia im szereg kanałów komunikacyjnych, dzięki którym mogą przez cały czas być w kontakcie z bukmacherem i wyjaśniać jakiekolwiek wątpliwości i nieporozumienia. Firma stara się udzielać odpowiedzi swoim klientom w jak najkrótszym czasie, ponieważ zależy jej na zadowoleniu klienta. Jak wiadomo, obieg informacji w przypadku zakładów, w szczególności tych prowadzonych na żywo jest niezwykle istotną kwestią i tutaj bukmacher radzi sobie znacznie lepiej, niż jego konkurencja.

Jakie są podstawowe plusy korzystania z usług tego bukmachera?

• Przede wszystkim, jest to możliwość zaciągnięcia pierwszego zakładu całkowicie bez ryzyka. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 25 euro. Jeżeli graczowi powinie się noga i jego zakład będzie przegrany, 1xbet bardzo szybko odda mu 100 euro w ramach bonusu, z którego może skorzystać w każdej chwili.
• Istnieje możliwość składania depozytów przez bankomat, co jest sporym udogodnieniem dla osób obstawiających.
• Cash Out, czyli możliwość wypowiedzenia zakładu i zwrotu środków.
• Doskonały kontakt z biurem obsługi klienta, dostępny przez całą dobę. Większość osób korzysta z czatu online, ponieważ realizowany jest on w czasie rzeczywistym. Można też skorzystać z infolinii.

więcej informacji znajdziesz tutaj: top-bonus-news.com

 

Ta oferta już nie jest aktualna. Przejdź na wszystkie 1xbet aktualne oferty »

Dlaczego warto wybrać 1xbet?
4 (80%) 1 vote